Ogłoszenie

Nowe forum już dostępne pod adresem: http://www.humans.pun.pl/forums.php Całe stado odeszło w zapomnienie... ale nadal istnieje światełko w tunelu... Może czas zacząć biec, by "złapać" nadzieję?

#1 2010-01-07 20:49:51

 Naltea

Tropiąca Wojowniczka - Stado Lwów Magii

Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 25
Punktów :   

Nieznana historia...

Pewnego dnia postanowiłam wybrać się do biblioteki w poszukiwaniu interesujących książek.Kurz leżał na dawno nietkniętych regałach,a lekkie promyki oświetlały stare tomy o różnorodnej tematyce.
Szperając po półkach zauważyłam czarną księge,zafascynowała mnie,więc postanowiłam ją obejrzeć.Powoli dotknęłam jej,czując czarną,aksamitną skórę otaczającą książkę.Otworzyłam ją na
pierwszej stronie i ujrzałam napis "Piekło i dusza".Przeglądając kolejne strony widziałam opisy oraz opowieści o duszach,niewoli piekła,strachu,bólu,cierpieniu,mroku i śmierci.Po połowie tomu
kartki były puste,przewracałam je szukając czegoś więcej.Miałam nadzieję znaleźć dalszy ciąg,lecz w pewnej chwili minęłam zapisaną kartkę.Wróciłam do niej i ujrzałam następujące zdania.
"Neyri...odzyskałem to...spotkajmy się na polanie koło źródła rzeki Norm,które niedawno ci pokazywałem.Teraz będziemy mogli żyć w spokoju i nie martwić się o swoje życie.
Dalszej części nie mogłam rozczytać,gdyż była zamazana krwią.Historia tajemniczej Neyri i nieznajomego przybysza zaciekawiła mnie strasznie.Trudziłam się w wymyślaniu co takiego odzyskał,ale
w pewnym momencie wpadłam na to,że mogłabym pójść do opisanego źródła,bo wiedziałam gdzie leży rzeka Norm.Nie mogłam zdecydować się czy tam pójść czy lepiej zostać i w to nie wnikać.
Nie potrafiłam odpowiedzieć na pytanie co miałam zrobić.Wahałam się przez cały czas...Jaką decyzję powinnam podjąć ?

Ostatnio edytowany przez Naltea (2010-01-07 20:52:17)


http://img19.imageshack.us/img19/3251/underthestarsbyomegalio.jpg

"Wszelkie racje są próżne,jeśli ich czyn nie wypełni...A coż są warte czyny,którymi nie rządzi myśl"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet radiowy sucha beskidzka Serwis laptopów pruszków geodeta budzów